Post Image
1070

İngilizce Essay Örnekleri – 128 Adet Essay Örneği

İngilizce essay örnekleri, özellikle İngilizce sınavına hazırlık döneminde olanlar için sürekli ihtiyaç olmuştur. Çalışmalarınızda yardımcı olması için internette bulduğum ve içerisinde İngilizce essay örnekleri bulunan bir bağlantıyı sizlerle paylaşacağım.

Blogumu ve buradaki paylaşımlarımı takip edenler bilirler ki daha önce “Essay (writing) için hazır cümle kalıpları 1” ve “Essay yazarken kullanacağınız 7 kelime” başlıklı iki farklı makale yayınlamıştım. İngilizce sınavlarına çalışanların essay yani kompozisyon yazarken ve okuma parçalarını okurken zorlanmamaları için konuyla ilgili paylaşımlar yapmış ve yapmaya da devam ediyorum.

Bu yazım da ilginizi çekebilir: İngilizce test çözme teknikleri ve püf noktaları

Bugün de sizlere İngilizce essay örnekleri bulabileceğiniz bir bağlantı paylaşacağım. Bu bağlantıda toplam 128 adet İngilizce essay örneği bulunuyor. Birkaçına göz attım ve sizlere faydalı olabileceğine kanaat getirdim.

Bahsettiğim İngilizce essay örneklerine BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yazıların formatı “.rtf” olarak belirlenmiş. Bu sizi korkutmasın. “.rtf” uzantısı Windows, Mac bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda kolaylıkla açabileceğiniz zengin metin biçim dosyasıdır. Dosyaları gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

Blogumda İngilizce üzerine makaleler yazmaya ve sizlere faydalı olabilecek bilgi ve dökümanlar paylaşmaya devam edeceğim. Takip etmeyi ve aklınıza takılanları yazının altındaki yorum alanından sormayı unutmayın. Selamlarımla…

Bu yazım da ilginizi çekebilir: İngilizce kelime ezberleme yöntemleri

6
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Yorum
2 Cevap
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
5 Yorum yapanlar
Kenar YazarıAndroid seruveniHalilzaferduvartakvimi.blogspot Son yorum yapanlar
  Abone ol  
Bildir
duvartakvimi.blogspot
Ziyaretçi
duvartakvimi.blogspot

en çok zorlandığımdı üniversitede o zaman böyle internet yok siteler yok olsaymış ne rahat olurmuş hayat…

zafer
Ziyaretçi
zafer

İngilizce öğrenmek için hazır cümle kalıpları bence çok daha iyidir. Geleneksel eğitimin ezberci formülcü anlayışı insanı gerçek hayata hazırlayamıyor. Dosyaları kendi drive hesabıma kaydettim. Fırsat buldukça çalışacağım.

Halil
Ziyaretçi
Halil

Birkaç gündür sitenizde takılıyorum sırf ingilizce öğrenmek için çok güzel inanılmaz fikirler ve öneriler paylaşıyorsunuz çok not aldım not defterime baktıkca aklımda kalması için bu gidişle sizinde sayenizde güzel bir ingilizce seviyesine geleceğim, sıklıkla takip ettiğim bloglardansınız teşekkürler verdiğiniz dosyayıda indirdim bu şekilde rahat oluyor.

Android seruveni
Ziyaretçi
Android seruveni

Google de şans eseri buldum siteyi gerçekten çok faydalı benim gibi yabancı dil merakı olanlar için çok faydalı olmuş

Kenar Sponsoru