Post Image
514

Çökertmeden çıktın be İTÜ’lüm..

Günlerdir çeşitli stratejiler, alternatifler, şunlar bunlar derken İTÜ ders seçimi haftasına girmiş bulunmaktayız. Binlerce öğrenci için belkide final haftası kadar önemli bir haftanın içindeyiz. Bu binlerin içinde bende varım tabi ki de 🙂 Günlerdir ders kayıt sayfasına girdiğimde ders seçimimi Şubat’ın 5’i olarak gösteren kör olasıca sistem, bugün bana vurdu ve gol oldu.

İTÜ ‘de ders seçimleri için yardım istediğim okuldan sevgili arkadaşım Alpin ile sabahın köründe netin başındaydık. Saat 10 oldu ve sisteme girdik. İşin piri Alpin olduğu için dersleri o seçecekti. Saat 10:17’de Facebook üzerinden Alpin’in cümleleri ile adeta sarsıldım, beynimden vurulmuşa döndüm; oğlum akif 8 şubatta açılacak sana sistem :s 

Şu dakikadan sonra yapılacak bir şey yoktu. Bende biraz internette haberleri okudum falan derken tam çıkıyordum ki Alpin “Bir dakika Akef. Derslerini aldım.” dedi. Şuan seçeceğim derslerden biri eksik olmak üzre diğerlerini aldık. Bakalım kontenjanı dolan dersin yerine ne alabilirim..

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir